OGŁOSZENIA PARAFIALNE

>> Jeśli nie jesteś czegoś pewien, a odpowiedzi na Twoje pytanie nie znalazłeś w dziale FAQ, pisz pod Pytaniami i prośbami.

środa, 23 stycznia 2013

WAŻNE: Podkategorie HP

Kochani, mam ważną i pilną sprawę.
Jak wiecie, od kilku dni można głosować w dwóch ankietach odnośnie nowych podkategorii i  kategorii w Spisie. Ankiety kończą się dopiero za kilkanaście godzin, jednak jestem już całkowicie przekonana, że wszystko powstanie.

Przypomnę pytanie, do którego chce się dziś odnieść:
"Utworzyć podkategorie fanfików o HP? (Byłoby czytelniej, ale musielibyście mi w tym pomóc :)"
 Jak już wspomniałam, musicie mi w tym pomóc. Najpierw podać nazwy podkategorii. 

Jako, że nie znam się aż tak na Harrym Potterze, propozycję podaję z innych spisów. Niezależnie od tego, czy Wam pasują czy macie coś do dodania, wyraźcie swoją opinię pod tym postem. Na Wasze zdania czekam do jutra do godziny 20.

Moje propozycje:
-Czasy Toma Marvolo Riddle'a
-Czasy Huncwotów
-Czasy Harry'ego Pottera
-Nowe pokolenie

Jednak cięższym zadaniem będzie skatalogowanie wszystkich opowiadań do konkretnych kategorii. Oczywiście, czasem będę już po opisie wiedzieć, do jakiej kategorii dodać konkretny blog, ale z pewnością nie zawsze. Dlatego potrzebuję pomocy od  kogoś z Was. Kiedy kategorie zostaną już utworzone (tzn. jutro koło 20), ktoś z Was mógłby po prostu wypisać wszystkie numerki blogów HP ze skrótem podkategorii. 
Przykładowo: 09- C.H., 13- C.H.P
Wtedy na pewno nie byłoby żadnych błędów. :)

Muszę dodać, że chciałabym zakończyć tworzenie podkategorii w piątkowy wieczór- od soboty do końca ferii (10.02) nie będę miała zbyt wiele czasu i rzadko będę udzielać się w Spisie. Dlatego liczę na Waszą pomoc! :)

P.S.: W związku ze zmianami nowe blogi z kategorią HP zostaną dodane do Spisu dopiero, kiedy wszystko będzie uporządkowane.

3 komentarze:

 1. proponuję podkategorię Dramione. :)
  i ewentualnie mogłabym pomóc w segregowaniu blogów. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o kontakt proszę na gg: 7926545, a jeśli nie, to o informację u mnie gdzieś w komentarzach, żebym wiedziała :)

   Usuń

Obserwatorzy