OGŁOSZENIA PARAFIALNE

>> Jeśli nie jesteś czegoś pewien, a odpowiedzi na Twoje pytanie nie znalazłeś w dziale FAQ, pisz pod Pytaniami i prośbami.

środa, 21 listopada 2012

| 100 blogów! | Wyniki konkursu | Bez nowej kategorii

Witajcie!
Dziś do Spisu zgłosiły się dwa ostatnie blogi. W rezultacie mamy już 100 członków Spisu
 Przypominam zasady: "Wygra jeden losowo wybrany fanfik, a w nagrodą jest 3 miesięczna reklama w Spisie w formie umieszczenia buttona i opisu opowiadania."

Zgłoszone blogi to:

Od razu zabrałam się za losowanie zwycięzcy konkursu. Z pomocą przyszła mi strona losowe.pl, dzięki której wybrałam jedną licznę z zakresu 1-18.


And the winner is...

10, czyli: Watashi no Shukuteki. Serdczenie gratulacje! 
Już za chwilkę obiecana nagroda pojawi się gdzieś z boku Spisu.
Wszystkim pozostałym dziękuję i pocieszam: dwukrotne wyróżnienie w notkach konkursowych spośród pozostałych blogów w Spisie także pomaga rozkreklamować Waszego fanfika. :)

Na koniec chciałam wspomnieć także o ankiecie przeprowadzonej kilka dni temu. 

Jak widzicie, niewielka większość zadecydowała o tym, że ta kategoria nie powstanie- przynajmniej w obecnej chwili. ;) FanFików z Naruto jest w Spisie wiele, a jeśli nadal będą dochodzić nowe, z pewnością utworzę dla nich specjalną kategorię. 

To tyle na dziś. Jak zwykle życzę weny!

3 komentarze:

 1. Dziękuję za informację. :)
  A jeżeli chodzi o button to niestety... nie posiadam. Czy jako zamiennik nie można by było umieścić linku? Jeżeli nie to mogłabym stworzyć button jednak musiałabyś poczekać z tydzień na niego. W każdym razie ja się dostosuję. :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zmieniłam adres bloga z: klatwa-salazara-zmrok.blogspot.com na klatwa-salazara.blogspot.com.
  Jeśli umiejscowiłam ten wpis w złym miejscu to przepraszam. Link do katalogu pojawi się w ciągu tygodnia. Link wciąż jest na starym adresie, jakby coś. Przeniosę go, tylko muszę to wszystko ogarnąć.
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Późno zauważyłam komentarz, ale adres już zmieniony.

   Usuń

Obserwatorzy