OGŁOSZENIA PARAFIALNE

>> Jeśli nie jesteś czegoś pewien, a odpowiedzi na Twoje pytanie nie znalazłeś w dziale FAQ, pisz pod Pytaniami i prośbami.

wtorek, 26 czerwca 2012

Harry Potter- Czasy Toma Marvolo Riddle'a

Harry Potter- Czasy Toma Marvolo Riddle'a

Autor:  Sweetness
Opis:  To nie jest typowa opowieść o miłości dwóch ludzi. To historia opowiada o poświęceniu, akceptacji otoczenia, dojrzewaniu, podejmowaniu samodzielnych decyzji i dążeniu do poznania swojego prawdziwego Ja.
Bellatriks Black jest uczennicą siódmego roku w Hogwarcie. Jej życie wydaje się całkiem normalne i udane: ma znajomych, rodzinę i cudownego przyjaciela, który wkrótce ma zostać jej mężem. Wszystko już zaplanowane, pomimo,że dziewczyna ma dopiero 17 lat. To jest jej obowiązek.
Ale nagle cały jej dotychczasowy świat wywraca się do góry nogami. Tajemniczy mężczyzna wyzwala w niej wolę walki i buntu przeciwko przeznaczeniu i nakazom rodziców. Chłopiec ten może ją bowem doprowadzić do bram raju, bądź zgubić na wieki. Wybierając jego uczucie, może stracić wszystko, włączając w to swoje życie.
Kim jest ten skryty mężczyzna? Czego tak naprawdę od niej chce? Czy wybierze jego miłość? Jaką cenę przyjdzie jej za to zapłacić?

02.  Niebieskie marzenia
Autor: XXX
Opis: Jest rok 1980. Evelyn Grant, młoda czarownica o dość ekscentrycznym wyglądzie i osobowości, po pięciu latach edukacji w amerykańskiej szkole magii w Salem, nieoczekiwanie trafia do Hogwartu.
Jak będzie wyglądać jej życie w tej jakże interesującej placówce? Początki z reguły bywają trudne. Tym bardziej, kiedy posiada się niebieskie włosy, zapędy artystyczne oraz wielkie zamiłowanie do kultury mugolskiej.
Evelyn z pewnością nie jest zwyczajną dziewczyną. Wyłamująca się z hogwarckich standardów pod każdym możliwym względem, w dodatku mająca tendencję do pakowania się w kłopoty, na pewno wprowadzi spore zamieszanie w zastały świat Hogwartu z dawnych lat.
 03. Arkana Czarnej Damy
Autor: Bloody Scissors
Opis: Wszyscy znają sławnego Harry'ego Pottera, który z dwójką przyjaciół stawia czoło najpotężniejszemu czarodziejowi. Jednak w tym opowiadaniu nie będzie o nim. Czytając "Arkanę Czarnej Damy" poznasz najskrytsze tajemnice i sekrety niejakiej panny Bellatrix Lestrange. Zagłębisz się w jej zupełnie innym, skrywanym obliczu. Przekonasz się, że nawet i kobieta, która jest mistrzynią w zadawaniu zaklęć niewybaczalnych potrafi też współczuć, choć i również nienawidzić. Kim dla niej będzie Severus Snape? Czy Bellatrix będzie wciąż wiernym sługą Czarnego Pana? Co stanie się z Syriuszem Blackiem? Kto powróci z Rumunii? Tego wszystkiego dowiesz się tylko, gdy zaczniesz czytać Arkanę Czarnej Damy...
 04.  Zdradzone uczucia
Autor: Moonstone
Opis: Co się stanie, jeśli spotka się dwoje dziedziców Hogwartu? Połączenia ogarniętego manią wielkości Toma Riddle'a i cynicznej Gai Gryffindor nie zapowiada nic dobrego. Jaki wpływ miała ta znajomość na losy całego świata czarodziejów? Czy obojgiem kierowało coś więcej niż pożądanie?

 05. Ironia to subtelna odmiana złośliwości
Autor: Rika
Opis:  Rok 1979. Czarny Pan jest u szczytu władzy, codziennie giną niewinni mugole i czarodzieje nieczystej krwi. Spokojny żywot siedemnastoletniej Chiary Walker lega w gruzach, gdy odkrywa ona prawdę o swoim ojcu. Dotąd wychowywana przez samotną matkę, postanawia odnaleźć zaginionego ojca i rozwikłać rodzinną tajemnicę. Tymczasem w Hogwarcie miejsce ma Pięciobój Magiczny, a w szkole pojawia się młody Rosjanin – Dimitrij Bukarin – który za punkt honoru wziął sobie uprzykrzenie życia panny Walker.
Opowieść o poświęceniu, walce, potędze, rodzinnych tajemnicach i namiętności.
"Jak to się dzieje, że gdy tylko ktoś zbuduje mur, ktoś inny zaraz chce wiedzieć, co jest po jego drugiej stronie?"

6 komentarzy:

  1. hej :) masz może kontakt z autorką bloga "Zdradzone uczucia", żeby wysłała zaproszenie do wejścia na jej bloga? :) bardzo by mi na tym zależało

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy