OGŁOSZENIA PARAFIALNE

>> Jeśli nie jesteś czegoś pewien, a odpowiedzi na Twoje pytanie nie znalazłeś w dziale FAQ, pisz pod Pytaniami i prośbami.

wtorek, 26 czerwca 2012

FanFiction- Gwiazdy i fani

FanFiction- Gwiazdy i fani

   Autor: karen67
Opis:  Akcja rozpoczyna się jesienią 1976 roku. Główną bohaterką jest czarnoskóra uczennica szkoły wyższej, siedemnastoletnia Denise Aplleby. Pochodząca z klasy robotniczej, z pięciorgiem rodzeństwa, zmuszona jest dorabiać po szkole. Pracuje w starym antykwariacie wraz ze swoją przyjaciółką z klasy, Brendą. Życie dziewcząt zmienia się, gdy pewnego dnia przez próg antykwariatu przekraczają bracia Jackson.
FanFiction: Michael Jackson

02.  Labirynt bez końca
Autor:  Ankara
Opis:  Jude Lastrange to siedemnastoletnia nastolatka, która prowadzi idealnie dla niej życie w Nowym Jorku. Popularnej i lubianej dziewczynie, zawala się świat, gdy ojciec przychodzi do domu z wiadomością o przeprowadzce. Przeprowadzce do Glendale. Miasta w Arizonie, oddalonego od NY o kilkadziesiąt tysięcy kilometrów. W nieznanym miejscu czuje się odosobniona, jednak szybko po przyjeździe poznaje braci Jonas, którzy zamienią jej koszmarny wyjazd we wspaniałą przygodę.
FanFiction: Jonas Brothers

03. JT Foreplay
Autor:  Foreplay
Opis: Dwie młode dziewczyny- Ola i Anita wyjeżdżają na długo wyczekiwany wyjazd do Stanów. Wakacje to dobry czas, by odpocząć, ale i poznać zupełnie nowych ludzi. Zachwycone tamtejszym życiem, poznają kulturę oraz spędzają tam niezapomniane chwile. Anita jednak szykuje dla przyjaciółki kilka niespodzianek, a jedną z nich jest wysłanie ich portfolio do agencji modelek. Pewnego dnia idą na koncert, który jest kolejnym pomysłem Anity. Jednak żadna z dziewczyn nie zdaje sobie sprawy, jaki wpływ na ich życie będzie miało to wydarzenie...
FanFiction: Justin Timberlake

04. Follow Me
Autor: Ada Howard
Opis: Fanfik o zespole Muse. Opowieść o 19-letniej Zoey. Ma problemy rodzinne, jej brat bierze narkotyki, a jedyną osobą, która ją rozumie jest jej najlepsza przyjaciółka Emily. Na imprezie na rozpoczęcie wakacji poznaje Doma, Matta i Chrisa, przyszłe gwiazdy rocka. Zakochuje się w Dominicu, lecz wszystko zaczyna się komplikować. Czy połączy ich miłość czy jednak Zoey będzie musiała pogodzić się z wyborem jej ukochanego?
FanFiction: Muse

05. Silence Finally
Autor: Istis.
Opis: Nie łatwo jest przetrwać w świecie show biznesu. Jeszcze trudniej jest, żyć ze świadomością, że każdy twój krok jest uważnie śledzony przez żądnych sensacji paparazzi, gotowych zrobić wszystko, by zdobyć, choć kilka słów na twój temat. Jedna szybka decyzja zmieniła życie Suzanne. Udział w popularnym talent show sprawił, że przez krótką chwilę, inaczej spojrzała na świat. Ale w końcu nic nie trwa wiecznie... Szczęście odeszło, a jej pozostało zmierzyć się z nieprzychylnym losem i bolesnymi plotkami krążącymi po sieci. Gdyby miała więcej czasu może zdołałaby uleczyć złamane serce i bolesne powracające wspomnienia. Jednak menedżer zespołu ma zupełnie inne plany. Jego celem jest, by świat usłyszał o Silence Finally. Nie bierze pod uwagę uczuć dziewczyny i tego jakie konsekwencje niosą jego decyzje.
FanFiction: One Direction

06. Mój Najcenniejszy Skarb
Autor: wiola1189
Opis: Co byście zrobiły, gdyby mając zaledwie 20 wiosen, ktoś poinformowałby Was o rychłych zaręczynach? Mało tego, musiałbyście wynieść się z rodzinnego domu i zamieszkać u niechcianego kandydata. Właśnie taka nieprzyjemna niespodzianka spotyka Cassidy Evans-dziewczynę o niewyparzonym języku oraz ognistych włosach. Zamieszkała pod jedym dachem z przystojnym gangsterem i jego...dziwnymi kompanami buntowniczka, rozpoczyna swoją prywatną wojnę o wolność. Tylko, co się stanie, gdy prawda zacznie wychodzić na jaw i uczucia wezmą górę? Jeśli macie ochotę na Vondy w zwariowanym stylu, to zapraszam ;)
FanFiction: RBD

07. Psychiczny bałagan
Autor: MalikDrug
Opis: Młoda studentka psychologii, próbuje dowiedzieć się, co tak na prawdę rozgrywa się za zamkniętymi drzwiami psychiatryka, w którym poznaje tajemniczego chłopaka. Nie zdaje sobie jednak sprawy, w co się wpakowała. Morderstwo matki, straszne wiadomości i mnóstwo sekretów, które niosą za sobą koleje dawki paraliżującego bólu. Kogo powinna uważać za wroga, a kogo za przyjaciela?Czy najbliższe osoby, rzeczywiście są fair w stosunku co do niej? Jak Savannah zniesie tyle tajemnic i jaką rolę w jej życiu odegra rzekomo chory psychicznie chłopak?
FanFiction: Justin Bieber, Zayn Malik

08. When love is not madness, it is not love
Autor: Ness
Opis: Vanessa pławi się w luksusach. Nie obchodzą jej losy innych ludzi, jest próżna, złośliwa i arogancka. Co się stanie gdy ta księżniczka będzie musiała opuścić Nowy Jork i zacząć żyć odpowiedzialnie? Do tego spotka Harrego, chłopaka który będzie próbował się z nią zaprzyjaźnić. Jak potoczą się ich losy?
FanFiction: One Direction
 
09. Zapomniane twarze
Autor: Tristis
Opis: - Pamiętaj, że jak ojcu znowu odwali, to nie zastanawiaj się tylko dzwoń do mnie. Przyjadę po ciebie. – Chwilę potem ciepłe wargi Louisa spoczęły na mojej skroni. Lekko podciągnęłam nosem i jeszcze bardziej wtuliłam w niego swoje małe ciało. Jego dłoń delikatnie głaskająca moje włosy działała jak gąbka. Pochłaniała wszystkie smutki.
FanFiction: One Direction 

10. W innym życiu, sprawiłbym byś został.
Autor: Irresistible
Opis: Louis- starszy, zakochany po raz ostatni.
Harry- młodszy, zakochany po raz pierwszy.
Ludzie myślą, że po znalezieniu miłości kończą się wszystkie smutki i problemy. Ale co jeśli one dopiero się zaczną? Harry nigdy nie był dość odważny by mówić otwarcie o swoich uczuciach- a szczególnie o tych silniejszych niż przyjaźń. A co dopiero jeśli zakochał się w osobie tej samej płci? Jego najlepszy przyjaciel coraz bardziej się od niego odsuwa. Chłopak zadręcza się kolejnymi pytaniami bez odpowiedzi, aż w końcu przychodzi 17 Września- dzień który zmieni wszystko. Dlaczego starszy chłopak przez tyle lat ich okłamywał? Dlaczego kiedy się dowiedzieli było za późno na jakąkolwiek reakcje? Dlaczego ich zostawił, a w szczególności Harrego? Tęsknota zżera wszystkich ale dlaczego tylko najmłodszy członek zespołu spędza samotne wieczory a rankami jest tak wniebowzięty? Co ukrywa? Jakie tajemnicy nie ujrzały jeszcze światła dziennego?
FanFiction: One Direction

11. Miłość na boisku
Autor: RachaelHale 
Opis: Dlaczego najpopularniejsze kluby trenują tylko mężczyźni ? Dlaczego kobiety nie są dopuszczane przez FIFĘ do wyższych stanowisk ? W tym opowiadaniu przedstawiam historię dziewczyny, która złamała wszystkie te reguły. Która pokazała, że kobiety też potrafią grać w piłkę i dobrze trenować. Jednak taka popularność nie zawsze jest dobra, a hobby potrafi przysparzać wielu kłopotów... Dodajmy do tego dwa nienawidzące się kluby i bandę rozwydrzonych dzieciaków pod przykrywką piłkarzy i BUM ! Bomba atomowa gotowa do wybuchu ! Ale... miłość na boisku ? Czy to w ogóle możliwe ? 
FanFiction: FC Barcelona/ Real Madryt 

 12. Live Every Second
Autor: Gustavcia
Opis: Życie Gustava, w ciągu jednej nocy, wywróciło się o 180 stopni. Wypadek Kaulitzów pociągnął za sobą sznur nieszczęść, których skutkiem będzie obiektywne spojrzenie bohatera, na swoje dotychczasowe życie. Śpiączka Billa, załamanie Toma i zawieszenie kariery zespołu nie będą jego jedynymi problemami. Ale czy zmiany, jakie Schafer dokona w swoim życiu pozwolą naprawić mu błędy? Czy odważy się spojrzeć raz jeszcze w oczy bliskim?
FanFiction: Gustav Schafer (Tokio Hotel) 

 13. Smak twych ust
Autor: Euphemie †
Opis: Przyjaźń. Podobno nie posiada definicji. Podobno. Każdy patrzy na nią inaczej, interpretuje ją w swój własny sposób. Zdarza się też, że dla niektórych nie ma wyjaśnienia. Ona po prostu jest. Człowiek obdarowany prawdziwą z najprawdziwszych przyjaźni ją po prostu czuje. Czuje ją w sobie każdego dnia, w każdej chwili, każdej godzinie, każdej minucie i każdej sekundzie swojego życia. Czuje ją przy wykonywaniu zwykłych, codziennych czynności. Ma świadomość, że jest kochany i kocha. Budzi się z myślą, że posiada drugą, idealną połówkę.
FanFiction:  Justin Bieber

 14. yoru ni sasayaku
Autor:  berenika
Opis: Zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak to jest kompletnie nie widzieć? Być zdanym jedynie na własną wyobraźnię i... inne osoby. Bo chodź chodzisz, żyjesz i oddychasz jak każdy inny - różnisz się. Biała laska stała się nieodłącznym akcesorium, bo dzięki niej nie błądzisz. Nikt nie dał ci zdolności posiadania oczu w pełnym tego słowa znaczeniu. Ale to wszystko staje się nieważny, gdy tylko na ścieżki twojego życia wkracza ktoś, kto swoim uczuciem może odwrócić wszystko do góry nogami.
I see you in my mind's eye...
FanFiction: SHINee

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy