OGŁOSZENIA PARAFIALNE

>> Jeśli nie jesteś czegoś pewien, a odpowiedzi na Twoje pytanie nie znalazłeś w dziale FAQ, pisz pod Pytaniami i prośbami.

wtorek, 26 czerwca 2012

FanFiction- Supernatural

FanFiction- Supernatural

 01. The Lost Highway to Hell
Autor: Mindless
Opis: „Trzymaj swoich przyjaciół blisko, ale jeszcze bliżej trzymaj swoich wrogów” – zignoruj to, a będziesz żałować. Znajdź przyjaciela i zobacz w nim wroga. Staw czoła wrogowi, by odkryć, że nie taki Diabeł straszny.
Trine miała wszystko i nic, żyjąc samotnie, zarabiając na kradzieżach samochodowych i zabijając weekendowe wieczory w pubie, gdzie dorabiała jako barmanka. Niespecjalnie przeszkadzał jej fakt, że niewiele wiedziała o sobie samej, więc kiedy u jej boku pojawił się skrzydlaty stróż, nie zadawała pytań, a wypowiedzi anioła brała z początku za pijacki bełkot.
Ale czasy się zmieniły. Pojawiły się odpowiedzi na niezadane pytania, stróż zniknął i miesiącami nie dawał znaku życia. Prawda bywa zabójcza w skutkach, kiedy przyjaciele stają po przeciwnych stronach, nie wiedząc jak postąpić właściwie.
Ona – pędząca zaginioną autostradą do piekielnych wrót, on – szukający sposobu, by odnaleźć brata. I Castiel – Anioł Czwartku.

02. Skrzydlaty Mesjasz
Autor: Lajon
Opis: Chociaż wydaje się to niemożliwe, Mesjasze też mogą mieć skrzydła. Lubią się złościć, są humorzaści i skrywają wielkie tajemnice. Sam, Dean i Castiel przekonają się, że życie z takowym wcale nie jest proste. Więcej nawet; będą próbowali odkryć jego mroczne sekrety, rozwiązując przy tym trudną zagadkę serii dziwnych morderstw w Charlotte. Pytanie tylko ― czy wszyscy Mesjasze kończą tak samo?
Akcja toczy się na pewno po czwartym sezonie, a z pozostałych przeplatają się jedynie pojedyncze wątki.


 03. Skarb Lucyfera
Autor: Heaven
Opis: Dlaczego była taka ważna dla aniołów? Dlaczego demony strzegą jej na każdym kroku? Jak potężna jest jej moc, o której wspominał Cass? I co najważniejsze; czym ona tak naprawdę jest, i co może im zrobić?"
Rozdział V

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy