OGŁOSZENIA PARAFIALNE

>> Jeśli nie jesteś czegoś pewien, a odpowiedzi na Twoje pytanie nie znalazłeś w dziale FAQ, pisz pod Pytaniami i prośbami.

wtorek, 26 czerwca 2012

FanFiction- Avengers

FanFiction- Avengers

Autor:  Zoe Stark
Opis:  Mam na imię Zoe. Ten… pamiętnik? - nie wiem jak to nazwać – piszę nie dla siebie. Nawet nie dla was. Robię to dla Avengers. Spisane będą tu ich wspomnienia, początki przyjaźni. Nie! Nie partnerstwa i walki o świat! Przyjaźni.
Dlaczego to robię? By nie zapomnieli jak powstali. By pamiętali, czemu tak wiele różnych osobowości połączyło się w jedną, zgraną ekipę. I dlatego, że ich kocham.
02. I wtedy nastała cisza
Autor: Irena Adlerowa
Opis: Fanfik pisany dlatego, że autorce nie spodobała się końcówka "Awendżersów" i postanowiła dopisać sobie własną. To wersja bez happy endu, za to z dużą ilością polityki, teorii spiskowych i kolejnych zagrożeń spadających na Nowy Jork. W końcu nie od dzisiaj wiadomo, że gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta.
Wade Wilson, Kłapający Najemnik, szuka prawdy o inwazji, która nawiedziła miasto. Niestety, niemalże każdy - rząd, media i sami Nowojorczycy - ma swoją wersję prawdy. Jedno jest pewne i tu zgadzają się wszyscy - winni zostaną ukarani.
A w każdym razie ktoś zostanie.

03. Loki
Autor: bocianova
Opis: Organizacja przestępcza Maggia jest u szczytu swojej sławy i potęgi. Jej głową jest Giulietta Nefaria, córka i mutantka Counta. W tym samym czasie, z Asgardu na Ziemię spada Loki Laufeyson, który chcąc nie chcąc działa w organizacji. Planuje zemstę na swoim nie-bracie Thorze i Odynie, oraz zamierza skorzystać ze swoich lodowych mocy. Zapraszam.
  04. To nie jest początek, to nie jest początek końca, to jest koniec początku- The Avengers
Autor: Idelle Stark (Violet)
Opis: Avengersi mają problem. Duży problem. A mianowicie- Loki ucieka z Asgardu. Z tą właśnie wieścią przybywa do nich jego brat, Thor. Kiedy obmyślają, co z tym fantem zrobić, do ich bazy głównej przybywa Bruce Banner wraz z...swoją "siostrą". Jest nią Idelle Maslin i dołącza ona do Avengersów.
Jest tak tajemnicza, jak tylko tajemnicza może być. Nikt nie wie o niej wiele, a zwłaszcza, jakie ma zdolności. Każdy jest ciekawy tego, co skrywa, ale wszyscy pozostają cierpliwi, co bardzo im się opłaci.

Czy ta piękna i mądra fanka mitologii zmieni coś w ich życiu? Czy jej przeszłość będzie miała znaczenie?


05. Most Cieni 
Autor: Hel Laufeyson
Opis: Loki stanął przed sądem Odyna po nieudanej próbie podbicia Midgardu. Ku zaskoczeniu większości został skazany na wygnanie i życie wśród śmiertelników. Aby nie nabroił więcej Odyn przyblokował jego zdolności magiczne lecz ich nie wykluczył.
Mimo czterech lat spędzonych na Ziemi Loki nie porzucił (często desperackich) prób pozbycia się ograniczającego go zaklęcia.
Jednocześnie detektyw Chloe Adinsons oraz Holt High starają się rozbić grasujący w północnym rejonie Kanady gang o nazwie N.O.R.D.
Czy Loki ma coś wspólnego z N.O.R.D.? I czy uda mu się wyzwolić od zaklęcia Odyna nim świat śmiertelników zbyt silnie na niego wpłynie?  

 06. Uwikłana
Autor: Lady Ravhona
Opis: Emily Hathaway, na pozór zwykła dziewczyna, zostaje uwikłana w intrygę, uknutą przez samego Lokiego. Problem w tym, że sprawy się komplikują... A Prawda z czasem wychodzi na jaw.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy