OGŁOSZENIA PARAFIALNE

>> Jeśli nie jesteś czegoś pewien, a odpowiedzi na Twoje pytanie nie znalazłeś w dziale FAQ, pisz pod Pytaniami i prośbami.

wtorek, 26 czerwca 2012

FanFiction- Patmięniki wampirów

FanFiction- Pamiętniki wampirów

Autor:  Misfits
Opis:  Niegdyś szczęśliwe, małe miasteczko Mystic Fall's dalekie było od jakichkolwiek problemów. Teraz, gdy jego ulicami co wieczór przechadza się banda wampirów, mieszkańcy nie mogą spać spokojnie. Podobnie jak Katherine, która po dłuższej nieobecności postanawia wrócić, by znów połączyć się z ukochanym. Ten jednak ma nieco inne plany i choć z dnia nadzień jest pod coraz większym urokiem wampirzycy wciąż pała niezłomną miłością do swej śmiertelnej, byłej dziewczyny. Nieszczęśliwa miłość, nienawiść do swojego sobowtóra i problemy życia codziennego to nie jedyne kłody, jakie pod nogi Katherine rzuca los. Wampirzyca będzie musiała stawić czoła również wrogowi, przed którym uciekała ponad 500 lat, ale czy aby na pewno wyjdzie z tego żywa? A może odnajdzie nową miłość?

02. Damon&Daniella
Autor:  Minerwa
Opis:  Daniella "Danna" jest z pozoru zwykłą nastolatką... wróć, ona w ogóle nie jest nastolatką, jest już od ponad setki nieśmiertelna, jej matka - a jest nią Katherine Pirce - urodziłą ją jako człowiek.
Danna ma tylko jeden cel w życiu, w sumie dwa.
Pierwszy:
Zabić Klausa - motyw osobisty.
Drugie:
Utrudnić życie swojej matce, jak tylko się da.
Ale co się stanie jeśli Danna znów się zakocha? Tyle że tym razem to ma być prawdziwa miłość, nie taka którą czuła wieki temu, nie taka która po informacji "Będziesz ojcem" próbuje cię zabić.
Tak zrobił ojciec Isabel.
Miała tylko jedną misję.
Zabić Klausa.
Ale gdy weszła do baru i zaczęła spełniać swój plan, wszystko się skomplikowało gdy dowiedziała się o swojej wnuczce - podobno umarła - a jednak żyje.
Masz już dość tego, że Elena olewa Damona?
Wejdź i poznaj Danielle, którą można brać za siostrę bliźniaczkę Eleny i Katherine, ale jest inna.
Nie jest wampirem, nie jest wilkołakiem i w szczególności nie jest człowiekiem, ani czarownicą. Jej ojciec był syn Michaela, ale nikt nie wiedział o jego istnieniu od setek lat.
Była szkolona do zabicia rodziny pierwotnych - teraz nadszedł czas aby spełnić swoją misję.

03.  Dusza jest cieniem człowieka. Jest nieśmiertelna, bo nawet w obliczu śmierci, trwa.
Autor:  tpiapiac
Opis: Opowiadanie oparte na realiach oryginału książkowego, jak i serialu (tudzież tworzonego w na podstawie ów serii książkowej).
Znajdziesz tu kilka podobnych motywów, ale także sporo tego, co powstało na bazie pracy własnej.
Wątki miłosne, dramatyczne, mrożące krew w żyłach i te ociekające miodem, nawzajem się ze sobą przeplatają.
Historia Eleny Gilbert i braci Salvatore to wątek główny, ale nie zawsze najważniejszy, miej to na uwadze, o ile pragniesz zgłębić tajniki mojej wersj „Pamiętników Wampirów”.
A jeśli tak, to czeka na Ciebie świat, o którym nie śniło się nawet Lisie Smith ;>

04. Nie igraj z milością, ona i tak Cię przechytrzy
Autor: nattivenn
Opis: Hstoria o niezwykłej, ale i trudnej miłości Klausa i Caroline, bohaterów serialu Pamiętniki Wampirów.
Czy hybryda, która nie ma zasad zmieni się pod wpływem nieskazitelnej blond wampirzycy?
Czy tragiczne wydarzenia zbliżą tych dwoje do siebie?
05. The fight for you is all I've ever known
Autor: Ronnie (Ronnie Rathbone)
Opis: Ogarnia cię smutek i rozpacz, a twój świat runie w gruzach. Zapadasz się w sobie, szukając rozwiązania, które nie istnieje. Czujesz to; wypełnia cię całą. W twojej głowie kłębi się myśl, że gorzej już być nie może. Osiąga punkt kulminacyjny, a ty… Już nic nie czujesz. Trwasz w emocjonalnej próżni, a wtedy spotykasz go. Wraz z nim wróciły kolory i… kłopoty. Co zrobisz, gdy dowiesz się, że twoje życie nie będzie takie jak kiedyś?

 06. Vision of happiness
Autor: Villan
Opis: Ronnie była już spakowana i czekała na ojca, z którym miała rozpocząć nowe życie z dala od Malibu. Nie sądziła jednak, że życie w Mystic Falls będzie o tyle różniło się od życia w Kalifornii. I nie chodziło tu o ilość sklepów czy klubów. Główną różnicą byli mieszkańcy tego na pozór zwyczajnego miasteczka.

1 komentarz:

  1. Dzień dobry,
    Jestem właścicielem blogu "Dusze Cieni" (ff TVD), niemniej chciałbym poinformować, że opowiadanie, o którym mowa powyżej przestało istnieć, a zamiast niego, pojawiło się nowe. Wobec tego, prosiłbym o włączenie nowego opisu pod link:

    Elena Gilbert nigdy nie uważała Mystic Falls za specjalnie rozrywkowe miejsce. Miasteczko prosperujące według starych zasad, z którego uciekali prawie wszyscy młodzi ludzie. Tym większe było jej zdziwienie, gdy do środka tej zwartej społeczności, nagle dołączyło tyle nowych twarzy. Ale Elena nie wiedziała o tym, że tak naprawdę, oni nie byli obcy... Niektórzy po latach powrócili do miejsca, w którym dorastali i w którym umarli... Jeszcze innych przyciągnęła tajemnicza siła... Ostatnią grupę stanowiły osoby, które zostały zwabione obecnością innych ludzi. Konkretnych ludzi, takich jak ona właśnie. I to jednoz zadań, które na nią czekają. Musi się dowiedzieć wszystkiego o nich i ich zamiarach, ale przede wszystkim, musi odkryć kim ona jest i dlaczego jest tak istotna?

    To tyle :)

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy