OGŁOSZENIA PARAFIALNE

>> Jeśli nie jesteś czegoś pewien, a odpowiedzi na Twoje pytanie nie znalazłeś w dziale FAQ, pisz pod Pytaniami i prośbami.

wtorek, 26 czerwca 2012

FanFiction- Naruto

FanFiction- Naruto

 
Autor: Banshee
Opis: Postacie z Naruto trafiły do liceum. Rzeczywistość opowiadania to poplątanie Japonii z Polską. Sakura Haruno walczy o zdobycie uczucia jej odwiecznej miłości, Sasuke Uchihy. Czy jej się uda?


Autor: Nelia
Opis: Kim jest Shi? Shi jest zwyczajną dziewczyną, która w pewien sposób trafia do Akatsuki. Co się stanie gdy jej życie obróci się o 180 stopni?
Autor: Anastasiane Reheart
Opis: (...)Czasem, gdy na nią spoglądał przypominała mu smutny posąg z marmuru. Piękny i zachwycający swoją niezmienną melancholią, ale też i niedostępny. Taka właśnie była- mogłaby uchodzić za piękność, gdyby częściej się uśmiechała, mogłaby powalać wszystkich swoich wdziękiem, ale ona trzymała każdego na dystans. Taka właśnie była. Sakura. Drzewo, które traciło swoje kwiaty...(...)

Autor: Anastasiane Reheart
Opis: (...)Kocham cię nie wiedząc jak, ani kiedy, ani dlaczego,
kocham cię po prostu, bez wątpliwości, ani dumy:
tak cię kocham, bo nie umiem kochać inaczej,
jedynie w ten sposób, którym nie ma jestem, jesteś,
tak blisko, że twoja ręka na mojej piersi jest moją,
tak blisko, że zamykają się twoje oczy w moim śnie
Pablo Neruda (...)

Autor: Ada De
Opis: Temari wraz z Kakashim postanowili wyswatać Kazekage, ze śliczną, różowowłosą Medic- Ninja.
Gaara i Sakura z łatwością wpadają w zastawioną na nich pułapkę i niedługo potem są razem.
Pytanie brzmi: Jak całe zamieszanie związane z polowaniem na Lisiego Demona, oraz kilkoma ninja wpłynie na to uczucie?
Autor: Ada De
Opis: Pierwszego dnia szkoły, Sakura zderza się przed bramą z nieznajomym chłopakiem, z wyższej klasy. Z powodu wybuchowego charakteru obojga, niedługo potem dochodzi do coraz to nowszych kłótni.
Ale jak powszechnie wiadomo. Kto się czubi, ten się lubi...


07.  Uchiha Kyodai - historia pewnego rodzeństwa.
Autor: Sheeiren
Opis: Blog z kategorii Naruto. Opowiada o losach trójki rodzeństwa: Itachi'ego, Sasuke i Dyary. Piszę z perspektywy dziewczyny, przez co wpakowane jest tam dużo przemyśleń i obiekcji. Na początku wszystko kroczy ku dobremu. Szczęśliwa rodzina, udane misje. Lecz jednak, w ciągu kilku dni (z punku widzenia Dyary) cały jej świat się wali. Zostaje sama. Czy sobie poradzi? Czy kiedykolwiek jeszcze spotka się z braćmi?


08.  Kiz z Otogakure
Autor: Sheeiren
Opis:  Blog z kategorii Naruto. Główną postacią jest Kin - jak mówi nam sam tytuł.
Tragedia zepchnęła dziewczynę w otchłań samotności. Pogrążała się w niej przez rok, wspominając przeszłość, popełnione błędy, które nie powinny mieć miejsca oraz te miłe chwile, których niestety było mało. Lecz pewnego dnia zjawia się chłopak, który mówi Kin, że jest jej bratem, a ich rodzinie grozi niebezpieczeństwo. Czy kunoichi odważy się opuścić swoją samotnię dla dobra ludzi, których nigdy nie widziała? Może ktoś oprócz brata pomoże jej zdecydować?


09. Victoria w Akatsuki
Autor: Aya Chan
Opis: "To co było już nie wróci" - czyli najlepsze lata życia zapisane w dzienniku Victorii. Dziewczyna opisuje każdy dzień po kolei od 15 do 29 roku życia, które spędziła w Konoha jak i w Akatsuki. Każde jej uczucie wylane na kartkę papieru, oraz każda zabawna jak i ta mnie zabawna historia. 

10. Naruto: Oitsuku yume!
Autor: Unnoticed
Opis: Akcja toczy się po powrocie Naruto z treningu, jednak mijają aż 4 lata. Naruto nie jest już tym samym lekkomyślnym chłopcem za którego wszyscy go uważali. Zna swoją przeszłość jak i prawdopodobną.. przyszłość. Czy zdoła zmienić swoje przeznaczenie? Czy zrealizuje swoje marzenia?   


11. Uważaj, czego sobie życzysz
Autor: Ada De
Opis: Wierzysz w spełnianie się marzeń? Nie? Heh, to tak jak ja.. Do niedawna.
Gdyby tydzień temu ktoś powiedział mi, że moje się spełni, prawdopodobnie wyśmiałabym go i wzięła za pomyleńca.
A dziś? Rozważyłabym to dwa razy.
A nóż, może ten ktoś ma rację ? Może nim się obejrzysz, po twoim osiedlu będą biegać.. No nie wiem.. Członkowie Akatsuki?
Pamiętaj… Uważaj, czego sobie życzysz.12. Szalona miłość-Sasuhina.
Autor: KuroinekoxD
Opis: Sasuke i Hinate dzieli wszystko. Charakter, sposób bycia czy nawet...poczucie humoru. Ale mówią, że przeciwieństwa się przyciągają. Prawda?
Opowiadanie długie (pisze od kilku lat ;D I ciągle się nie poddaje:)), gdzie bohaterowie doprowadzą Cię w swych przygodach do łez, albo do nieprzerwanej salwy śmiechu. Ciekawe przygody, nowe tajemnice, prawda z przeszłości. Co jeszcze kryje ta para? Czy uda się im być razem, pomimo sprzeciwów wielu osób? A może nie będzie happy endu?13. Naruto - Team X
Autor: Zero-sama
Opis: Po nieudanej misji sprowadzenia Sasuke, Naruto trafia do szpitala. Zostaje tam skrzyczany przez przyjaciółkę, Sakurę, która po wygłoszeniu raniących Uzumaki'ego słów, ucieka. Miesiąc po tym, nosiciel Kyuubi'ego dostaje propozycję pracy w ANBU i od razu ją przyjmuje. Dalsze życie, praca w elitarnych służbach, misje i rozpaczliwa chęć sprowadzenia przyjaciela do wioski, splecione z tajemnicami Konohy.

14.  SasuHina- Co to jest miłość? Nie rozumiem...
Autor: HioriNo Hanabi
Opis: Po zakończeniu wojny Hinata próbuje żyć normalnie, ale nie tak jak dotąd.Bowiem coraz częściej zastanawia się nad porzuceniem drogi ninja.Pewnego, zwyczajnie zapowiadającego się dnia na jej drodze stają dwie zakapturzone postaci,które wywracają jej życie do góry nogami!Jak ta sytuacja wpłynie na Hyuugę i jaką rolę odegra w tym wszystkim Sasuke? Zapraszam!

15. Szukając Siebie
Autor: Mustela
Opis: Życie jest dziwne. Dla jednych sprawiedliwe a dla innych upierdliwe. Jednak poddając się już na wstępie niczego nie osiągniemy.

 16. Ciężko sprawić, aby Twoje myśli do kogoś dotarły.
Autor: Zochan
Opis: Główną bohaterką opowiadania jest Haruno Sakura. Jej wielkim marzeniem zawsze było zostanie chirurgiem. W wieku 17 lat wraz z rodziną przeprowadza się do Japonii. Najlepsza przyjaciółka dziewczyny to Ino Yamanaka. Sakura jest samotna, niejaki Sasuke Uchiha zostawił ją dla innej dziewczyny. Po jakimś czasie zapomina o nim. Gdy zaczynają się wakacje razem z przyjaciółką zapisują się na sztuki walki. Trafiają do najlepszej szkoły. Ich trenerem jest pewien Uchiha Itachi, brat Sasuke. Dlaczego tak bardzo mu na niej zależy? Jaki związek ma z tym wszystkim ojciec różowowłosej? Czy Haruno pomoże Sasuke który popadł w długi i ma problemy z narkotykami? Co to jest Akatsuki i czego od niego chce? Tego wszystkiego dowiecie się czytając moje opowiadanie.

17. Pomyślę o tym jutro
Autor: Róża Pustyni
Opis: "W momencie zdałam sobie sprawę z tego, co się dzieje. Czym mam się kierować? Co tak naprawdę jest najważniejsze? [...] Każdy z nas, jak usłyszy jakąkolwiek sytuację z całą pewnością powie, że postąpiłby godnie i nie kierowałby się tym, co by było dla niego lepsze. Czyżby? Tak naprawdę, człowiek sam siebie do końca nie zna. [...] Człowiek… Tak naprawdę, kim on jest?"


18. Oszukać Śmierć
Autor: Nikumu-san
Opis: Ktoś pamięta kinshi-ai? Nikumu postanowiła dokończyć tę historię w inny sposób. Nie będzie to cukierkowa historia, a dramat o wielu niedopowiedzeniach. Miłość, nienawiść, duma, uprzedzenie i śmierć. Ile tajemnic jest w stanie znieść człowiek?
Zapomnij o niebie, wkroczyłeś w egzystencję shinobi. Zapomnij o piekle po śmierci- swoje piekło przeżyjesz tu na ziemi.

19. Świat Shinobi
Autor: Nian
Opis: Świat pozbawiony kolorowej tęczy Shinobi. Tekst oferuje drastyczne przedstawienia sytuacji wyrażone cierpieniem, śmiercią lub też samym płaczem. Odchodząc od głównego założenia autora świat Shinobi jest miejscem, gdzie zgon jest sytuacją powszechnie normalną. Psychika, jak też charakter postaci ulega zmianie po doświadczeniu negatywnych lub pozytywnych czynników w całym przebiegu opowiadania. Postacie są dynamicznym odwzorowaniem klimatu sytuacji.

20. Życie Sakury
Autor: Viki
Opis: Rodzice młodej Sakury zostali zamordowani. Została zabrana do Konohy ze swojej wioski w kraju Błyskawic. Nie wie co ma robić. Chce się przyzwyczaić do tej wioski. Dużo pomagają jej jounini. Także zaprzyjaźnia się z Nruto i Sasuke. Trafiają razem do drużyny. Nie wszystko toczy się tak jak chce młoda geninka.

21. Zrozumieć Miłość
Autor: A.g.a.
Opis: Pewnego pięknego dnia do Konoha zawitało dwóch członków Akatsuki. Odwiedzili pewną znajomą. Okazało się że ona wręcz nienawidzi jednego ze swoich gości i w pogoni za nim ruszyła do Wioski Deszczu, w czego efekcie wylądowała w jednej z najbardziej niebezpiecznych organizacji na świecie. Dziewczyna zrobi wszystko, by zabić swojego dawnego przyjaciela.

22. Jinchuriki i czwarty
Autor: Isabel Witther
Opis: Przeczytaj i zanurz się w pięknej historii o miłości, która przezwycięży wszystko...
Kushina, ośmiolatka z Kraju Wiru, po zniszczeniu jej ukochanego domu zostaje sprowadzona do Konohagakure. Tam staje się jinchuuriki Dziewięcioogoniastego, zdobywa nowe przyjaźnie i... poznaje miłość swojego życia. Tymczasem, Minato, młody blondyn z aspiracjami, nazywany geniuszem, spotyka czerwonowłosą i od razu wie, że nie może jej stracić... Zapraszam na historię o miłości i przyjaźni, które zawsze pokonają strach i cierpienie...

23. Czy sztuką może być miłość?
Autor: Enma Kirei
Opis: Do organizacji Akatsuki wstąpiła kuzynka Uchihy o imieniu Yuuki. Jej charakter, umiejętności i sam fakt, że ma nazwisko Uchiha nie podoba się Deidarze. Ich rozmowy to zazwyczaj kłótnie, wyzwiska, a czasami dochodzi do rękoczynów. Jak ich relacje się potoczą? Czy dalej będą się nienawidzić? Dowiedz się sam. Zapraszam serdecznie.

24. Historia Sakury - Anioła Śmierci
Autorki: Isabel Witther & Cierpiąca Samotnia
Opis: Czwarta Wielka Wojna Shinobi nigdy nie wybuchła, wszyscy członkowie Akatsuki nadal żyją, a Sasuke wraz z Taką nadal siedzi pośród nich, ubrany w kruczy płaszcz z kriwstoczerwonymi chmurami...
Tymczasem, Sakura i Naruto robią karierą jako shinobi ANBU, są chlubą i dumą zarówno Piątej Hokage, jak i całej Konohy. Nie zawalili dotychczas żadnej misji rangi S, zawsze mieli sprawdzone przepisy na wygraną...
Wszystko zmienia jedno zadanie... Wtem życie Sakury i Naruto zmienia się diametralnie, zwłaszcza różowowłosej, która, oprócz swej nadludzkiej siły oraz umiejętności medyka zaczyna operować mocą, nieznaną dotąd światu...
Będzie im dane również spotkać starego przyjaciela...
Jak potoczą się losy byłej drużyny 7? Czy wszyscy, w końcu, doczekają się szczęśliwego zakończenia?

25. Córka boga 
Autor: Dominika
Opis: Czy bóg może mieć córkę? Zapewne odpowiecie, że nie. Otóż, Aiko dowodzi, że jednak może. Jak? Sama jest owocem miłości dwojga morderców: samozwańczego Paina i jego papierowego anioła, Konan. Nad ich szczęściem od zawsze niczym burzowa chmura wisiał tajemniczy zamaskowany Uchiha... Po długich latach, na ponów Lider Akatsuki odzyskuje ukochaną córkę. Czy na długo? Czy Tobi znowu nie zmusi go do zrezygnowania z tego, co dla niego najważniejsze?

26. Ja jestem niewolnicą. On jest Kage...
Autor: Asoka Volo Matsuya
Opis: Dziewczyna o imieniu Saori jest niewolnicą. Wraz ze swoim panem jedzie do Konohy, gdzie poznaje pewnego chłopaka...

27. Historia Anayanny
Autor: Historia Anayanny
Opis: Myślałam nad przeszłością. We wspomnieniach widziałam złotowłosą dziewczynę, o wielkich, radosnych brązowych oczach. Ubrana w zwiewne kimono zbierała kwiaty na łące.
Widziałam siebie. Kiedyś.
Spojrzałam w lustro. Krwistoczerwone oczy błyszczały chorobliwym blaskiem, nadając bladej twarzy demonicznego wyglądu. Kontrastujące, nastroszone czarne włosy, opadały lśniącymi kaskadami na ramiona, spowite ciemną jedwabną suknią. Siedziałam w elegancko zdobionym pokoju, a za mną na wielkim łóżku z baldachimem spał chłopak. Na jego przystojną twarz opadały kosmyki długich kruczoczarnych włosów. Spoglądałam na niego chwile. Odwróciłam się z powrotem uśmiechając do swojego odbicia.
Nowa ja. Lepsza.

28. Szkoła liścia
Autor: Meaghan
Opis: Przyjaźń jest rzeczą wspaniałą, kiedy trwa. Problem polega na tym, że każda kiedyś się kończy lub zastępuje ją miłość. Między dwójką znajomych jest to coś normalnego, co może mieć przyszłość. Jednak gdy jest jeszcze jedna - trzecia osoba, sprawy zaczynają się komplikować.
Opowiadanie o trójce znajomych: Konan, Nagato i Yahiko, którzy postawieni przed próbą czasu i uczuć, starają się na każdy możliwy sposób utrzymać swoje dotychczasowe relacje. Przepełnione dramatem, komedią i zwyczajną, szkolną obyczajówką, która na pewno komuś przypadnie do gustu.

29. Nie igraj ze Śmiercią...
Autor: Aomi
Opis:  Po świecie chodzi wielu psychopatów, prawda? Wybitnym przedstawicielem jest nastoletnia dziewczyna, Aomi, która od najmłodszych lat zmaga się ze swoim spaczonym umysłem, demonem, którego umieścili jej w ciele oraz... cóż, ze swoją rodziną. Niecodziennie bowiem można pochwalić się byciem wnuczką samej Śmierci, ba, jej następczynią na tron w państwie, do którego nie ma dostępu żaden śmiertelnik!
Jeśli dodamy do tego, że Aomi postanawia dołączyć do Akatsuki, by później przejąć władzę nad całym światem, to zaczyna się robić... ciekawie.
Trudno jednak, ot tak, wcielić plan w życie, kiedy otoczenie wyjątkowo nie sprzyja młodej Śmierci.
Jak więc poradzi sobie Aoś?
Huh, sami sobie sprawdźcie.

30. Nie wszystko jest takie jak się wydaje
Autorzy: Fadziulka, Shiru, A-chan
Opis: Nie wszystko jest takie, jakie się wydaje. Ludzi nie ocenia się po okładce. Tak samo może być nawet z mordercami, w których wielu widzi tylko zło. A zatem, czy członkowie Akatsuki - najbardziej znienawidzonej i niebezpiecznej organizacji w świecie Shinobi mogą wiedzieć czym jest miłość i przyjaźń? Czy rodzina i więzy krwi są dla nich cokolwiek warte? Każdy w świecie Shinobi ich zna i nienawidzi. Ale nikt nie ma pojęcia jak jest naprawdę. Wy macie okazję poznać ich prawdziwą stronę. Wszystko bowiem zaczęło się od pojawienia się trójki dziewczyn. Historia ulepszająca i rozwijająca się z każdym rozdziałem. Zobaczcie sami i poznajcie inną stronę Akatsukowiczów. A może Jogurtowiczów? Zajrzyjcie!

 31. Tajemnice przeszłości
Autor: Alice
Opis: Po ataku na Konohę, Tsunade prosi o pomoc pewną tajemniczą kunoichi, aby ta wspomogła Siły Sojusznicze Shinobi. Wzbudza to nie małe kontrowersje u niektórych osób. Jak się później okazuje, jej udział w nadchodzącej wojnie, nie jest akceptowany przez niektórych Kage. Poza przywódcami wioski, mało osób wie o istnieniu kobiety i o jej historii. Sama bohaterka stwarza wokół siebie aurę tajemniczości, jednak nie może długo trzymać wszystkiego w sekrecie przed pewnym shinobi.

 32. Poświęcając ratujesz, ratując umierasz.
Autor: Sheeiren Imai
Opis: Trzynaście lat temu zakończyła się Pierwsza Wielka Wojna Ninja, pozostawiając po sobie niezatarte do dziś dowody we wszystkich Ukrytych Wioskach. We Mgle jednak te ślady odcisnęły podwójne piętno, odbijając je nie tylko na budynkach, ale i na mieszkańcach.
Życie w Kiri nie jest proste. Zakazy, godziny policyjne, cenzura - to rzeczywistość dla Sheeiren i Riny, które starają urozmaicić sobie tę szarą, brutalną rzeczywistość tajnymi spotkaniami z kilkoma znajomymi: Mangetsu, Mei Terumi, Utakatą i małym Suigetsu. Trzymają się razem i dzięki temu udaje im się nie zwariować. Co spowoduje rozpad tej grupy? Czy tylko wojna będzie miała w tym swój udział?
Nie bez powodu tytuł bloga brzmi: poświęcając ratujesz, ratując umierasz - czy to poświęcenie będzie dla dziewczyn tak bardzo znaczące, jak może się wydawać?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy