OGŁOSZENIA PARAFIALNE

>> Jeśli nie jesteś czegoś pewien, a odpowiedzi na Twoje pytanie nie znalazłeś w dziale FAQ, pisz pod Pytaniami i prośbami.

wtorek, 26 czerwca 2012

FanFiction- Manga i Anime

FanFiction- Manga i Anime


01. Koori Hime
Autor: Yuki
Opis:  Kurosaki Ichigo pokonał zdrajcę Sosuke Aizena poprzez opanowanie ostatecznej Getsugi Tenshou, a następnie stracił swoje moce Shinigami, a co za tym idzie - także i kontakt ze swoimi przyjaciółmi, bogami śmierci. Wrócił wtedy do życia zwykłego nastolatka, nadrabiając zaległości w szkole. Tymczasem w Seireitei wybucha nowa wojna. Z Rukongai masowo zaczynają znikać dusze, a przyczyny są nikomu nieznane. Seireitei zaczyna zwracać uwagę na to dopiero, kiedy do zaginionych dołączają także i Shinigami. Specjalna ekipa zostaje wysłana, aby zbadać sytuację. W trakcie drugiego z patrolu przez zamaskowanych wojowników porwana zostaje Kuchiki Rukia, która, po przebudzeniu, dowiaduje się, że nadchodzi coś o wiele bardziej groźniejszego.

Autor:  Fadziulka
Opis: Jak może się czuć dziewczyna nienawidzona i poniżana przez własnego ojca? Jak może się czuć będąc uwieziona i zamknięta we własnym domu? Nie mogąc tego znieść ucieka i z pragnieniem odnalezienia brata rusza w świat. Co ją czeka w gildii Fairy Tail? Przyjaźń i miłość czy wręcz przeciwnie? Czy po wielu latach rodzeństwo znowu będzie razem? Czy Freya wreszcie uwolni się od ojca, którego nienawidzi najbardziej na świecie? Czy znajdzie wielu przyjaciół i w końcu będzie żyć szczęśliwie? Czy może będzie jej się przytrafiało jedno nieszczęście za drugim? Sprawdź sam!

Autor: hei-chi
Opis: Byli ze sobą właściwie od zawsze. Jeden był rzeką – zabierał wszystko co stanęło mu na drodze i patrzył na świat przez różowe okulary; drugi zaś był bezbarwny, monochromiczny – starał się pożądać drogą chłodnej logiki, a nie uczuć, jednak postrzegał świat zbyt impulsywnie.
Pewien incydent sprawił, że zostali rozdzieleni na cztery lata, które rozbudziły w nich najróżniejsze skrajne emocje – tęsknotę, nienawiść, miłość.
„Paradoks hazardzisty” rozpoczyna się wówczas, gdy ich drogi ponownie się krzyżują, cienka nić wyblakłych wspomnień zaczyna nabierać kolorytów. Stawiają czoła zarówno przyszłości jak i przeszłości na tle zabójstw dokonanych przez seryjnego mordercę. 
FanFiction: Death Note 

04. Istilel
Autorzy: moon & yuumei
Opis: Seiya, Taiki i Yaten zjawiają się na Ziemii w szczególnym dla niej okresie. W tym czasie między czasem barwy świtu przecina ciepły blask spadających Gwiazd, a szarość zmierzchu przebija się przez jasność dnia. Three Lights przyjmują na swoje barki niełatwe zadanie. Muszą zmierzyć się z legendą i rozwikłać zagadkę, która doprowadzi ich… No właśnie. Czego szukają Fighter, Healer i Maker? Co kryje się pomiędzy białymi kartami Przeznaczenia i czego dowiedzą się o sobie Trzy Gwiazdy?
FanFiction: Sailor Moon Stars 

Autor: Desu-chan
Opis: Rose Bennet. Była magini Winter Leaf. Tyle o niej wiemy, w tajemniczy sposób zaniknęła jej pamięć, do roku X777 wszystko pozostało tajemnicą, jak i zmysł wzroku, a jedyne co zapamiętała, to dwa imiona i swoje zadanie, odnaleźć swojego ojca, Acnologię. Świat znała jedynie z piosenek, które cichym, melodyjnym głosem podpowiadały jej kolejne kroki. Jednakże w każdej historii musi pojawić się ciemna strona. Ciągłe pojawianie się luk we wspomnieniach dnia codziennego, poplątane myśli i grzechy z przeszłości. To jedynie fragment zawiłości całej historii. Tylko co wspólnego ma z nią Natsu i Fairy Tail?
FanFiction: Fairy Tail

Autor: A-chan
Opis: Aya jest młodą dziewczyną ze sporym ciężarem przeszłości. Podróżuje po świecie wraz ze swoją pospieszną – Mią. To co obie przeżyły było straszne, a normalny człowiek niebyły w stanie poradzić sobie z tym. Obie są potężnymi magami. Jednak czy pod każdym względem? Śmierć, która na każdym kroku pojawiała się w życiu Ayi. Życie Mii, będącej wciąż dzieckiem, które można określić jednym wielkim cierpieniem w więzieniu i wykorzystywaniem jej magii do oporu. Po pewnym wydarzeniu Aya obiecała sobie, że nigdy już nie wstąpi do gildii. Czy to się zmieni po przybyciu do Magnolii? Czy przeszłość da o sobie znać? Czy magiczki znajdą w końcu miejsce gdzie będą mogły zostać? Przeczytajcie sami.
FanFiction: Fairy Tail
Autor:  E.
Opis: Elisabeth Shepperton od kilkunastu lat żyje bez rodziców. Wuj Quillish który miał się nią opiekować nie pojawia się w domu przez kilka lat. Cały świat jest ogarnięty paniką przez mordercę Kirę. Słynny detektyw L. którego tożsamości nikt nie zna postanawia wysłać Kirę na szafot. Elisa czuje, że jej wuj ma coś wspólnego z L'a. Ale, żeby wytrwać w tej walce nie może ufać nikomu, nawet własnym uczuciom. 
FanFiction: Death Note 
Autor: Panda
Opis: Co by było gdyby do świata anime dostać można by się można za pomocą starych śpiworów ? Hipotezy przez przypadek dowiodło zwykłe (?), polskie rodzeństwo, które jest zagorzałymi otaku. Młodsza siostra podróżując po różnych anime zbiera (później odda) pamiątki, a starszy brat zwykle 'ląduje' w nieodpowiednim miejscu oraz czasie. A wszystko przez piromana, łyżeczkofobię i skok na bungee.  
Autor: wiola1189
Opis: Yaten wraca na Ziemię razem z braćmi, chociaż nie jest do końca przekonany, czy to akurat dobry pomysł. Srebrnowłosy najbardziej obawia się spotkania z Minako, która zawsze była nachalna w stosunku do niego. Z tym, że już na pierwszym spotkaniu dostaje kosza od temperamentnej Wenus. Jak sobie poradzi z odrzuceniem jego urażone ego? A może chodzi o coś zupełnie innego? Zapraszam do zwariowanego świata Miny i Yatena.
FanFiction: Sailor Moon Stars   
Autor: Ragshi
Opis: Całe opowiadanie kręci się głównie wokół Megami Hite - niechcianej sierocie, która ułożyła sobie życie w Kraju Kwitnącej Wiśni jako piosenkarka. Niestety mimo sukcesu zawodowego, wciąż nie może zapomnieć o przeszłości. Pewnego dnia spotyka tego, który zajął jej miejsce i tym samym unicestwił jej szanse na beztroskie życie. Kto jej to zrobił? Czy zemści się na nim? Jak sobie z tym wszystkim poradzi?
FanFiction: Death Note
Autor: wiola1189
Opis: Każdemu z nas trudno jest podejmować decyzje, szczególnie, kiedy rozum kłóci się z sercem. A co, jeśli od naszych działań zależałby los całej Galaktyki? Czy odważylibyśmy się zerwać kajdany Przeznaczenia i pójść własną drogą? Orzech trudny do zgryzienia, a jednak Usagi Tsukino- uważana do tej pory za niezdarę i beksę- odnalazła w sobie tyle siły, żeby przeciwstawić się losowi i podążyć za głosem miłości, która zrodziła się wbrew wszystkiemu. Niestety, nie spodziewała się, że tak krótko będzie jej dane cieszyć się swoim szczęściem. Jakie będą konsekwencje jej decyzji i z czym jeszcze będzie musiała się zmierzyć Sailor Moon, dowiecie się, czytając Gwiazdę Nadziei.
FanFiction: Sailor Moon Stars

Autor: Lullaby&Jake
Opis: Yuki nigdy nie lubiła Shinigami. Nie myślała o nich, jako o obrońcach dusz, którzy każdego dnia ryzykują własne życie. Kiedy pewnego, zdawałoby się pięknego, dnia jeden z nich morduje jej przyjaciela, poprzysięga zemstę. Nie, nie ona. Oni. Razem z nią jest dusza egzystująca w jej wewnętrznym świecie. Rozdzielenie oznacza śmierć ich obydwu. Jednak czy coś takiego, może zatrzymać osobę, która przed oczami ma jedynie twarz mordercy jej szczęścia? Czy śmierć kłamcy jest naprawdę warta poświęcenia? I czy można zapomnieć własne życie?
FanFiction: Bleach

Autor: A.g.a.
Opis: By nie zostać samotnym, zaprzedaj swą duszę demonowi.
- Rok 1909, edwardiańska Anglia, okolice Londynu. Po śmierci hrabi Phantomhive i jego żony, służba pracująca w ich rezydencji odchodzi. Nowa głowa rodziny, Carmen zatrzymuje lokaja przy sobie propozycją kontraktu faustowskiego. Od tego czasu jej życie wywraca się do góry nogami przez zlecenia króla, shinigami i kilka bardzo upierdliwych istot...
FanFiction: Kuroshitsuji

 14. Dragon Ball: The last Saiyan!
Autor: Dark Side of Myself
Opis: Historia dzieje się ponad 100 lat po tym, gdy Goku zniknął wraz z Shenlongiem. Reszta bohaterów umarła. Świat zapomniał o walce, nastały czasy spokoju. Kim jest Mitsau? Kto stanie w pierwszym szeregu, gdy zło powróci silniejsze niż kiedykolwiek?
FanFiction: Dragon Ball

 15. Uroczysko martwych shinigami
Autor: Niofomune
Opis: Bleach: alternatywna historia Soul Society w lekko żartobliwej tonacji i z rozwinięciem postaci pobocznych. K-project: dogłębna analiza psychologiczna Fushimiego Saruhiko z rozwinięciem wszystkich wątków kanonicznych oraz dużą inwencją własną, ale przy zachowaniu kanoniczności postaci.
"Storczyk pojawił się kiedyś, kilka dni, może tydzień temu, i od tego czasu lokator nosił się z zamiarem usunięcia intruza – kto to słyszał, żeby trzymać coś takiego na parapecie. Kwiaty na parapetach trzymało się w szpitalu, kiedy było się obłożnie chorym lub sparaliżowanym i z tego powodu przykutym do łóżka, ta wiedza była elementarna." - "Małpa"
FanFiction: Bleach i K-project, jednopartówki różne

16. Dragon Slayer - Aisic Knightwalker
Autor: Elektrownia
Opis: Córka Erzy Knightwalker, dowódcy armii Edolas zeszła na Ziemię, by odnaleźć złodzieja ej ojczystej magii. Jednak ten świat jest inny. Na początku spotkała przyjaciółkę, jednak im dalej tym więcej wrogów. Jej dalsze losy zależą tylko od niej. Opowiadanie rozpoczyna się, gdy Fairy Tail powraca z Edolas.
FanFiction: Fairy Tail

 17. „Arrancarzy są stworzeni do zabijania, a nie po to, żeby kogoś kochać.” Tora
Autor: Serek
Opis: Historia opowiada o Torze, arrancarce, Cero (0) Espadzie, wysłanej na misję do Społeczności Dusz pod postacią duszy. Wszystko byłoby pięknie, gdyby dusza ta nie należała do dziecka. Nie przejmując się nietypowym obrotem sprawy Tora przybiera imię Fuyumi Yukimori. Spotyka tam pewnego kapitana i jego porucznika.

2 komentarze:

 1. Dzień dobry.
  Chciałabym zapytać, dlaczego w tejże zakładce nie ma mojego bloga? Szukałam i rzeczywiście, post z nim jest, aczkolwiek go tu nie ma.
  Pozdrawiam,
  Midori z http://kami-no-musume.blogspot.com
  P.S Jeżeli będzie możliwość umieszczenia tutaj tego bloga, to proszę o zmianę nicku z Dominiki na Midori i opisu - " Aiko myślała, że jej matka jest jej matką, do momentu, kiedy w progi rodzinnego domu dziewczyny nie zawitał rudowłosy mężczyzna. Mężczyzna ten nie był nikim wyjątkowym - jeśli nie liczyć przywództwa organizacji morderców. Od słowa, do słowa, okazuje się być jej ojcem. I wtedy, normalne życie Aiko staje do góry nogami..."
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. http://historieprzezatramentzamazane.blogspot.com/p/diabolik-lovers_25.html

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy