OGŁOSZENIA PARAFIALNE

>> Jeśli nie jesteś czegoś pewien, a odpowiedzi na Twoje pytanie nie znalazłeś w dziale FAQ, pisz pod Pytaniami i prośbami.

wtorek, 26 czerwca 2012

FanFiction- Inne

FanFiction- Inne

Autor: Evi55
Opis: Nastoletnia demonica: Clarissa Fray zaczyna walkę o przetrwanie. Dziewczyna zostaje uprowadzona z Pandemonium, przez łowców. Zdobywa sojuszników: małego Maxa i łowcę Jace'a Waylanda. Dziewczyna jednak walczy o przeżycie, bo niestety Alec i Isabelle nie ułatwią jej życia...
W tym samym czasie przyjaciele dziewczyny: Simon, Endless i Vennis, wraz z jej opiekunem: Magnusem Bane'em i kuzynką Clary- Vixen, starają się ją uwolnić. Muszą się jednak śpieszyć, bo wojna nadchodzi nieubłaganie, a dziewczyna musi wybrać: czy opowie się za Podziemnymi? Czy za łowcami? Czy przyjaciele uwolnią ją z pułapki?
Uważajcie lepiej, bo wystarczy jeden fałszywy ruch, aby wszystko zniszczyć...
FanFiction:  Miasto kości

02. Dary Anioła - Inna rzeczywistość
Autor: Yohanna
Opis: W przeszłości nie było tak wielkich podziałów między ludźmi. Przyjaciele, wrogowie? W dzisiejszych czasach łatwo pomylić ich ze sobą. Wampirzyca Milady trafia do Nowego Jorku. To tutaj przeszłość da o sobie znać, teraźniejszość udowodni, że życie na ziemi zmieniło się w ciągu tych wielu setek lat, a przyszłość pozostaje tajemnicą. Czy Podziemni przetrwają, a Przyziemni zaakceptują ich istnienia i czy Nocni Łowcy udowodnią, że pokój jest ich domeną. Zło nie śpi, ono czai się w cieniu, gdy dobro stoi w pełnym słońcu.
FanFiction: Dary Anioła

 03. Przepełniają naszą wyobraźnię...
Autor: Yohanna
Opis: Potwory, wszędzie potwory. Chowają się pod naszymi łóżkami, czają się w mrocznych zakamarkach, przemykają przez naszą świadomość i dają się wyczuć naszym zmysłom, a tak naprawdę żyją obok nas nie kryjąc się nazbyt. Nie uciekniesz, nie schowasz się... Co stanie się, gdy mity i opowiastki okażą się prawdą? Czy nieśmiertelna istotna ma prawo żyć i kochać? Serafina żyje już kilka wieków i doskonale radzi sobie w obecnym świecie, ale pewnych rzeczy nawet ona nie jest w stanie przewidzieć. Czasem nie ma ucieczki.
FanFiction: Jonathan Rhys-Meyers/Kroniki Wampirów

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy